Interneta veikalu izstrāde

Interneta veikalu izstrāde

Aizvien vairāk cilvēku dod priekšroku preču iegādei internetā.


Lietotājiem šāds paņēmiens ir ļoti ērts, jo iespējams izvēlēties preci, neizejot no mājām, salīdzināt to ar analoģiskām precēm pēc ārējā izskata, īpašībām un cenas, kā arī ieekonomēt naudu. Iepirkšanās internetā – tas ir ļoti ērti. Gan lielai slavenai firmai, gan nelielai un jaunai firmai ieteicams izveidot savu interneta veikalu.

Interneta veikala izveides priekšrocības

 1. Iespēja ievērojami palielināt pircēju skaitu (paplašinot ģeogrāfiju).
 2. Ekonomija uz tirdzniecības laukumu rēķina (nav nepieciešamība īrēt telpas parastajam veikalam).
 3. Daudzas operācijas tiek veiktas automātiski, kas ļauj algot minimālu personāla skaitu.
 4. Iespēja pārdot 24 stundas diennaktī. Tas ir ērti arī tādēļ, ka daudzi potenciālie pircēji izvēlas un pasūta sev nepieciešamās preces vakarā, kad parastie preču veikali jau ir apmeklētājiem slēgti.
 5. Būtiski samazinot izmaksas, iespējams samazināt arī cenas, kas neapšaubāmi piesaistīs lielu pircēju skaitu.

Interneta veikalu izstrāde un izvēdeInterneta veikala izveidei ir sava specifika. Mūsu speciālisti zina: no tā, cik pievilcīgs būs dizains, cik ērta būs lapas navigācija, ir atkarīgs, vai potenciālais pircējs gribēs pakavēties interneta veikalā un kaut ko iegādāties. Galvenā interneta veikala funkcija – pārdošana. Mūsu komanda rada tādas mājas lapas, kurās lietotājs gribēs pakavēties ilgāk un noteikti kaut ko iegādāties. Interneta veikalu izstrāde paredz tāda resursa radīšanu, kurā tiks organizēts pirkšanas – pārdošanas process, līdzīgi parastajam tirdzniecības objektam. Mūsu speciālisti zina, kā piesaistīt un noturēt potenciālā klienta uzmanību, kā izveidot vienkāršu un ērtu lapas navigāciju, maksimāli efektīvi izvietot informatīvos un reklāmas blokus.

Kā tiek organizēts mūsu kompānijas darbs?

 • Tirgū mēs darbojamies kopš 1994.gada. Pateicoties šajā laika posmā uzkrātajai pieredzei, mēs radām efektīvi strādājošas praktiski jebkuras sarežģītības lapas.
 • Mēs vienmēr zinām kā atrast pieeju katram klientam.
 • Katru projektu realizē saliedētu profesionāļu komanda.
 • Mēs piedāvājam pilnīgi gatava interneta veikala izveidi.
 • Sniedzam interneta veikalu optimizācijas, to virzības un uzturēšanas pakalpojumus.
 • Mūsu galvenais mērķis – radīt mājas lapu, kura efektīvi darbosies, piesaistot lielu potenciālo pircēju skaitu, un nesīs klientam maksimālu peļņu.