Mājas lapas dizaina izstrāde

Mājas lapas dizaina izstrāde

No tā, cik pareizi un kvalitatīvi izstrādāts mājas lapas dizains, ir atkarīgs, vai lietotājs gribēs iepazīties ar informāciju, kas ievietota šajā resursā, un galu galā izmantot kompānijas pakalpojumus.


Pareizs lapas web dizains – tas ir ne tikai pievilcīgs attēls, bet arī ērta navigācija. Resursa dizaina izveidē pastāv daudzas nianses – sākot ar krāsu izvēli, kas aktīvi ietekmē konkrētu mērķauditoriju, beidzot ar firmas stila saglabāšanu un kompānijas korporatīvo kultūru.

WEB-lapas dizaina izstrādes etapi

Darbs pie mājas lapas maketa paredz vairākus etapus. Mājas lapas dizaina izstrāde sākas ar vispārējās koncepcijas noteikšanu; ieceres izvēli. Pēc tam speciālisti kopā ar pasūtītāju izlemj, kādus risinājumus un tehnoloģijas var izmantot konkrētā web resursa dizaina izstrādē. Tikai pēc saskaņošanas ar pasūtītāju speciālisti uzsāk nākamā etapa realizāciju – iekšējo mājas lapu noformēšanu vispārējās koncepcijas ietvaros. Tālāk darbā iesaistās aplauzējs un programmētājs, kas īsteno izstrādāto web lapas dizainu.

Mājas lapu izveidē mūsu kompānija realizē kompleksu pieeju: mēs izpētām resursa tematikas specifiku, tā juridisko statusu (fiziska vai juridiska persona), ņemam vērā mērķauditorijas īpatnības un daudz ko citu.

Mēs piedāvājam:

Dažādas tematikas lapu web dizaina izstrādi;
Mājas lapu redizainu (jau esošo mājas lapu padarām daudz pievilcīgāku un lietotājiem ērtāku, kas uzreiz ietekmē mājas lapas apmeklētības līmeni);
Banneru dizaina izstrādi.
Mūsu kompānijas darba īpatnības

Kompleksa pieeja dizaina izstrādei
Individuāls darbs ar katru klientu, ņemot vērā visas viņa vēlmes
Ātra pasūtījuma izpilde
Augsta mājas lapas dizaina kvalitāte
Izpildītā darba garantija
Liela pieredze
Darbu pie projekta veic saliedēta speciālistu komanda
Vēlaties ātri iegūt unikālu web lapas studijas dizainu? Jūs esat atnācis uz pareizo vietu. Jums nepieciešams dizains, kurš reāli piesaistīs apmeklētājus, kā arī padarīs jūsu resursu daudz ērtāku? Tas ir mūsu darbs. Gribat izveidot mājas lapu, bet nevarat izlemt, kādu dizainu izvēlēties? Mūsu speciālisti parādīs jau gatavu risinājumu piemērus un sniegs nepieciešamās rekomendācijas.

Mēs piedāvājam ne tikai web dizaina un mājas lapu izveides izstrādi, bet arī administrēšanu, optimizāciju un profilēšanu sociālajos tīklos.

Ātra un kvalitatīva mājas lapas izstrāde– mēs jūs saprotam no pusvārda!