Mājas lapu administrēšana

Mājas lapu administrēšana

Lai mājas lapa veiksmīgi pildītu savas funkcijas, nepieciešams veikt vairākus regulārus pasākumus, kas saistīti ar lapas uzturēšanu.


Jāatjauno un jāpapildina saturs, jāizvieto banneri, jāseko līdzi lietotāju komentāriem, jāatjauno moduļi un komponenti, kā arī jāveic daudzas citas darbības. Ja šie pasākumi netiks veikti, mājas lapa vai portāls ātri vien pārstās nest peļņu un piesaistīt daudzus apmeklētājus.

Web lapu, interneta veikalu administrēšanu samērā bieži veic šo resursu īpašnieki. Tomēr cik efektīva ir šāda pieeja?

  • Lapas administrēšanai īpašniekam ir jātērē savs personīgais laiks; ja mājas lapa ir neliela un tikai viena – tas nesagādā īpašas rūpes, bet ja ir vairāki lieli interneta resursi, īpašnieks riskē ieguldīt visu savu laiku, lai veiktu ikdienišķas, bet tomēr tik nepieciešamas operācijas, tā vietā, lai attīstītu savu biznesu.
  • Lapas administratoram ir jāpiemīt noteiktam zināšanu, prasmju un iemaņu līmenim. Var tērēt daudz laika, lai apgūtu visas administratora darba nianses, bet iespējams izmantot arī speciālista pakalpojumus. Piemēram, cik bieži ir jāatjauno saturs? Kā un kad jāveic datu rezerves kopijas? Speciālistam šādi un tamlīdzīgi jautājumi nerada problēmas.
  • Samērā bieži neprofesionālim ir sarežģīti noteikt, kādi faktori ietekmē mājas lapas darbu. Nepieciešams veikt pastāvīgu mājas lapas stāvokļa monitoringu, kā arī darba efektivitāti ietekmējošo faktoru analīzi. Profesionālis ātri vien noorientēsies šajā situācijā un adekvāti rīkosies.

Mājas lapu administrēšanaMūsu web studija piedāvā praktiski jebkuras sarežģītības mājas lapu administrēšanas pakalpojumus. Mūsu darbinieki jūsu interneta resursā veiks rutīnas darbus, atslogojot jūsu laiku, ko jūs varēsiet veltīt savai radošajai un karjeras izaugsmei. Mēs piedāvājam vairākus administrēšanas variantus (atkarīgi no veicamo operāciju apjoma un sarežģītības pakāpes).

Jūsu web lapā mēs varam:

  • Veikt darbu pie satura: izveidot, izdzēst, rediģēt utt.;
  • Veikt resursa tehnisko uzturēšanu, t.i. izveidot rezerves kopijas, atjaunot funkcionālos moduļus, operatīvi likvidēt trūkumus u.c.;
  • Veikt lapas vai interneta veikala darba monitoringu.

Mājas lapu izstrādi un administrēšanu mēs piedāvājam ar klientam izdevīgiem nosacījumiem. Pie mums ir iespējams pasūtīt pilnu pakalpojumu paketi, sākot ar lapas izveidi, dizaina izstrādāšanu, un beidzot ar interneta resursa administrēšanu, optimizāciju un virzību.