Mājas lapu izstrāde

Mājas lapu izstrāde

Mūsu kompānija piedāvā ātru un kvalitatīvu web lapu izstrādi. Mēs radām tādus resursus, kuri to īpašniekam atnesīs maksimālu labumu.


Tieši tāpēc web lapu izstrāde mūsu kompānijā sākas ar precīza un detalizēta tehniskā uzdevuma izveidi. Mēs noskaidrojam, kādēļ ir nepieciešama mājas lapa (kādas funkcijas tā veiks), kādi uzdevumi tiks risināti ar tās palīdzību, kādai mērķauditorijai tā paredzēta, kā arī precizējam visas klienta vēlmes. Kad sastādīts mājas lapas izveides projekts, vesela speciālistu komanda uzsāk tās realizāciju. Pateicoties šādai pieejai, mēs ātri noskaidrojam visas vajadzības un klienta vēlmes, formulējam skaidru un precīzu tehnisko uzdevumievumu, pēc kura speciālisti varēs pabeigt projektu visīsākajā laika termiņā.

Web lapu izstrāde mūsu kompānijā ietver vairākus etapus

WEB SEO - SVS mājas lapām1.etaps. Sagatavojošais. Tehniskā uzdevuma, mājas lapas projekta izveide, apspriešana ar klientu.
2.etaps. Web lapas dizaina koncepcijas izstrāde. Šajā etapā tiek radīta dizaina koncepcija, pārdomāta resursa struktūra, navigācija.
3.etaps. Mājas lapas izstrāde.
4.etaps. Mājas lapas testēšana.
5.etaps. Pasūtītājam tiek demonstrēts gatavais projekts. Pēc klienta lūguma iespējamas korekcijas.

 

Mūsu kompānijas darba īpatnības web-lapu izveidē un izstrādē

  1. Mēs piedāvājam kompleksu pieeju: mājas lapas izveidi, optimizāciju un virzību, kā arī resursa uzturēšanu. Klients, kurš pasūta pakalpojumu paketi, saņem ne tikai kvalitatīvu mājas lapu, bet arī ātri vien gūst atdevi, pateicoties mūsu speciālistu ieguldītajam darbam mājas lapas optimizācijas un virzīšanas jomā.
  2. Mūsu lapu izstrādes web studija ir orientēta uz augsti kvalitatīvu produktu radīšanu.
  3. Web lapu izveidi un izstrādi veic pieredzējusi speciālistu komanda.
  4. Mēs saprotam, ka katrs klients ir unikāls. Tāpēc ļoti lielu uzmanību pievēršam individuālajam darbam ar pasūtītājiem, noskaidrojot visas vēlmes, precizējot klienta individuālo redzējumu gala rezultātam. Piemēram, kompānijas web lapas izstrādē mēs ņemam vērā arī kompānijas imidžu, tās tradīcijas, kā arī daudzas citas nianses.
  5. Mēs sniedzam garantiju savam darbam.
  6. Mums ir elastīga projekta vērtības aprēķina sistēma atkarībā no izpildes sarežģītības.
  7. Darbā tiek izmantoti jaunākie programmēšanas līdzekļi un tehnoloģijas.
  8. Visi mūsu realizētie projekti, ar nosacījumu, ja tiek pareizi virzīti un optimizēti, lieliski paveic savas funkcijas, kā arī ātri sāk piesaistīt klientus vai nest peļņu.

Web lapu cenas - Vizītkartes mājas lapas izstrādes izmaksas

Jebkura mājas lapa ir unikāla, tāpēc uz jautājumu "Cik izmaksā mājas lapa?" nav iespējams atbildēt uzreiz.
Mājas lapas izveides cenas var ievērojami atšķirties un ir atkarīgas no daudziem faktoriem:
Dizaina sarežģītības;
Funkcionalitāte - programmatūras moduļu sarežģītības un apjoma;
Vietnes apjoma – kontenta tipa un apjoma;
Nepieciešams zināt, kādas funkcijas un iespējas vajadzīgas vietnes īpašniekam un, kādas apmeklētājiem. Jebkurā gadījumā, mēs elastīgi pieejam interneta projektu cenu veidošanai un ar mums var vienoties!
Piemēram, mājas lapa vizītkarte ar: dizainu, saprotamu un viegli administrējamu satura vadības sistēmu ( CMS), iebūvētu iespēju rediģēt SEO – mājas lapa draudzīga interneta meklētāj sistēmām. Mājas lapas vizītkarte izstrādes cena ir orientējoši 790 € + PVN, tā var būt gan lētāka, kā arī dārgāka.
Galējā mājas lapas cena var tikt noteikta pēc pilna tehniskā uzdevuma sastādīšanas.
Izvēloties partneri, Jums ir jāņem vērā ne tikai cena vai lapas dizains, svarīgi ir tas, cik viegli to varēsiet administrēt pēc tam, vai varēs atrast Jūsu lapu interneta meklēšanas sistēmās, tālākais atbalsts no izstrādātāja, kā arī citiem faktoriem.

Sazinieties ar mums un mēs sniegsim Jums bezmaksas konsultācijas.