SEO mājas lapu optimizācija

SEO mājas lapu optimizācija

Kādēļ nepieciešama mājas lapas SEO optimizācija? Vai tā vispār nepieciešama? Atbilde ir acīmredzama – neviena mājas lapa vai interneta veikals nevar veiksmīgi funkcionēt bez meklētājprogrammas optimizācijas.


Optimizācija – tas ir pasākumu komplekss, kas nepieciešams, lai celtu mājas lapas reitingu meklēšanas sistēmās. Jo vairāk jaunu mājas lapu parādās, jo sarežģītāk piesaistīt lietotāju katrai no tām. Meklēšanas sistēmām ir savi mājas lapas kvalitātes noteikšanas kritēriji. Galvenais SEO (Search Engine Optimization) – mājas lapas optimizācijas mērķis - padarīt to maksimāli pievilcīgu meklēšanas sistēmām (Google, Yandex un citām), lai tās parādītu resursu pēc iespējas interesantāku/noderīgāku apmeklētājiem utml.

SEO mājas lapu optimizācija meklēšānas sistēmāmMājas lapas optimizācijas īpatnības

  1. Optimizētājam ir jāizpēta visas populārās meklēšanas sistēmas, kuras katru dienu izmanto tūkstošiem un miljoniem apmeklētāju, jāizzina visas īpatnības par to, kā meklēšanas sistēmas veic mājas lapu analīzi un uztveršanu.
  2. Meklēšanas sistēmas tiek nepārtraukti pilnveidotas, tiek ieviestas jaunas web resursu analīzes shēmas. Tieši tāpēc nedrīkst veikt mājas lapas meklēšanas optimizāciju – SEO tikai vienu reizi vien. Pat meklēšanas sistēmu prasībām ideāli pielāgota mājas lapa pēc kāda laika būs atkal jāoptimizē.
  3. Optimizētājs – profesionālis zina, ka garantētu rezultātu var iegūt tikai tad, ja tiek izmantots viss pasākumu komplekss. Lai sasniegtu maksimālo efektu, profesionālis veic mājas lapu meklēšanas virzību pēc vairākiem virzieniem un parametriem.

Mūsu kompānija nodarbojas ne tikai ar web lapu izstrādi, bet arī ar to optimizāciju.
Mēs piedāvājam:

  • Auditu, kas nepieciešams mājas lapas aktuālā stāvokļa noskaidrošanai. Pēc rūpīgas resursa izpētes un testēšanas ar dažādu sistēmu palīdzību pasūtītājam tiek piedāvāta pilna atskaite ar noteiktām rekomendācijām.
  • Mājas lapas optimizāciju. Visas metodes un paņēmieni tiek atlasīti, pamatojoties uz audita gaitā iegūto informāciju; atkarībā no mājas lapas tematikas, konkurences utt. mēs ņemam vērā visus iespējamos faktorus, lai SEO virzība sniegtu maksimālo efektu.

Mājas lapas virzība un SEO optimizācija ļauj padarīt jūsu mājas lapu pievilcīgu meklēšanas sistēmām un pacelt to līdz meklēšanas programmu saraksta1.-3.pozīcijai, kurai pienākas 80% no visa trafika.

SEO pakalpojumu izmaksas – Mājas lapu optimizācijas cenas

Mājas lapu SEO optimizācijas pakalpojumu izmaksas katram interneta resursam ir individuālas un ir atkarīgas no daudziem faktoriem. Interneta meklētājsistēmām (Google, Yandex un citām) ir milzīgs algoritmu un noteikumu apjoms, pēc kuriem tiek noteikts, kuru web lapu parādīt labākā pozīcijā. Šie noteikumi pastāvīgi tiek atjaunoti, bet eksistē noteiktas prasības, kurām ir jābūt, lai mājas lapa būtu draudzīga un redzama meklētājsistēmām. Katrai mājas lapai SEO stāvoklis ir dažāds, bet parasti, lai veiktu vienreizēju optimizācijas darbu, cena sākot no 200 € +PVN.  Mājas lapu SEO optimizācijas izmaksas var svārstīties atkarībā no reāla darba apjoma, kuru nepieciešams izpildīt, lai sasniegtu vēlamu rezultātu. Katrā konkrētā gadījumā, cena tiek aprēķināta pēc mājas lapas analīzes. Pamatojoties uz analīzes rezultātiem, mūsu SEO speciālisti veiks precīzu darbu izmaksu aprēķinu.

Mēs arī piedāvājam mājas lapas popularizēšanu – veicināšanu, šajā pakalpojumā ir arī iekļauti pašas mājas lapas optimizācijas darbi. Vairāk informācijas skatiet šeit >>>